Menu
Your Cart

Hakkımızda

ASLI TÜRKOĞLU MARKASI

2017 yılında İzmir’de kurulan ‘’ASLI TÜRKOĞLU’’ markasıyla yola çıkan, ‘’Aslı Türkoğlu’’ markamız ile  birlikte yoluna devam eden firmamız, 0-16 yaş çocuk, genç giyim, çocuk abiye, smokin, kostüm ve aksesuar sektöründe faaliyet göstermektedir. 4 yıldır doğru ürün ve fiyat politikasıyla  ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.  kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi (www.asliturkoglu.com) hizmet vermektedir.


MİSYON & VİZYON’UMUZ

Marka taahhüdümüz önümüzdeki her geçen gün, sektörümüzde yenilikler katarak, müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, doğru kaliteyi doğru fiyata güvenilir bir şekilde sunmaktır.

Kaliteli hizmetin, kaliteli ürün kadar önemli olduğu fikrini benimsemiş markamız, devam eden kurumsal hizmet anlayışı ile yoluna hızla devam etmektedir.

HEDEFİMİZ

Türkiye’nin En hesaplı ve Kaliteli Çocuk ve Genç özel gün giyim ürünlerinin tedariğinde güvenilir olmaktır. Sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle sektörde öncü firma olarak anılmaktır. Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz ebeveynlerimizim tercihlerine, kullanım frekanslarına göre belirlenir. Kendi çocuklarımız için tercih etmeyeceğimiz ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz. Ebeveynlerimizim taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz. Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden istifade ederiz. 

AMACIMIZ

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, içimizde olan ve yeni katılımlarıyla  konusunda uzman çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterilerimizle buluşmaktır.

İletişim Bilgileri

Firma Adı:ASLI TÜRKOĞLU KİDS ATELİER

Telefon:0 533 739 02 34

Firma Adresi:Akdeniz Mah. Fevzipaşa Bulvarı No:61 Daire: 104 Konak / İZMİR

E-posta:info@asliturkoglu.com

Whatsapp Satış Numarası:0533 739 02 34